Oryginalny prezent na dzień ojca

Dzień ojca jest bardzo ważnym świętem, zarówno dla ojców, jak i dla dzieci. To doskonała okazja, by powiedzieć tacie, jak bardzo ważną jest osobą i jak wiele się mu zawdzięcza. Takie święto wypada też uczcić odpowiednim prezentem. Wcale nie trzeba wydawać na niego fortuny – czasem własnoręcznie zrobiony drobiazg może powiedzieć więcej, niż jakiekolwiek słowa. Jakie prezenty z pewnością ucieszą ojców w dniu ich święta?

Koszulka dla taty

Na rynku dostępnych jest wiele wzorów koszulek dla ojców. Niektóre z nich ozdobione są śmiesznym obrazkiem lub grafiką, inne z kolei posiadają napis głoszący, że ich właściciel jest najlepszym ojcem na świecie. Ciekawym pomysłem jest także koszulka dla taty Koszulkowo wykonana ze zdjęcia. Można na niej umieścić dowolne zdjęcie z rodzinnego albumu, będące miłym wspomnieniem najlepszych wspólnych chwil.

Kubek

Dla amatora gorącej kawy lub herbaty można zdecydować się na zakup kubka. Tutaj też wybór jest bardzo szeroki – ojcowie z poczuciem humoru z pewnością docenią gadżet ozdobiony śmieszną grafiką. Dla taty, który jest fanem jakiegoś serialu lub zespołu, warto poszukać kubka, który będzie z tym związany.

Jeśli ojciec lubi spędzać czas przed komputerem, z pewnością doceni dołączony do kubka gadżet – podgrzewacz, który można podłączyć do gniazda USB. Dzięki niemu jego ulubiona kawa już nigdy nie będzie zimna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *