koronkowe bodystocking

Bodystockig dla odważnych kobiet

Bielizna to dla każdego z nas ważny element garderoby używany każdego dnia. Wiele osób traktuje ją także jako element erotyczny i zmysłowy. Na rynku znajdziemy mnóstwo modeli majtek, halek, czy pończoch, jednak w ostatnim okresie dużym zainteresowaniem cieszy się bodystocking. Jakie ma zalety i dlaczego warto z niego korzystać?

Bodystocking

Pod tym pojęciem kryje się kombinezon obejmujące tułów i nogi (czasami także ręce). To pewien rodzaj bielizny erotycznej, gdzie można wybierać wśród wielu opcji – kombinacji odkrytych i zakrytych. Zazwyczaj jest wykonany z materiału wykorzystywanego podczas produkcji pończoch. Bardzo łatwo dopasowuje się do sylwetki kobiety i jest elastyczny. Kobieta może wybrać modele bardzo kryjące lub prawie przezroczyste – wszystko zależy od tekstury materiału. Ta bielizna może być ażurowa, koronkowa lub gładka – zależy od gustu kobiety. Nietypową odmianą jest zentai, zakrywające całe ciało (także twarz i dłonie). Większość modeli posiada otwór na wysokości krocza.

Przeznaczenie

Obecnie bodystocking te ze strony Obsessive jest używana głównie jako erotyczna bielizna. Podczas miłosnych uniesień można dodać trochę pikanterii i oryginalności, co przełamie rutynę. Co ciekawe, można ją także używać jako bieliznę tradycyjną (zamiast rajstop lub pończoch). Ma ona bardzo elastyczną formę, dlatego doskonale wyszczupla sylwetkę, dodając kobiecie subtelności. Niektóre kobiety noszą bodystocking jako top, zakładając na to np. marynarkę – to strój odpowiedni na randkę. Bodystocking wykorzystują także akrobaci, gimnastycy, czy tancerze.

Ta zmysłowa bielizna doda odwagi każdej modnej kobiecie. Zachwyt w oczach ukochanego będzie najlepszym dowodem na to, że warto zaopatrzyć się w taki strój. Urozmaici on długie wieczory z ukochanym, dodając nowości i świeżości każdego dnia. Nie bez powodu tą bieliznę pokochały miliony kobiet…