Rodzaje spodni z wysokim stanem

Sułtanki, szwedy, bermudy… Istnieje tyle typów ubrań, że można się łatwo pogubić w tych dziwnie brzmiących nazwach. Jeśli chodzi o spodnie damskie wysoki stan mają tylko niektóre modele. Jakie? Oto mały przegląd!

JEANSY

spodnie wysoki stan
Najbardziej popularne od niemal pięćdziesięciu lat są dzwony Dopasowane na górze, o szerokich nogawkach i magicznych hippisowskich korzeniach idealnie sprawdzą się w stylizacji retro. Podobnie jak te z prostymi bądź węższymi nogawkami. Jeans to symbol wolności, niezależny od upływu czasu. Szpilki, trampki, sandałki – z nimi wszystko wygląda wspaniale.

SKINNY

Obcisłe spodnie z wysokim stanem czarne od kilku lat robią furorę w środowisku nastolatek i młodych kobiet. Te idealnie dopasowane na całej długości nogi optycznie wyszczuplają sylwetkę, dzięki czemu nadają się do każdego rodzaju stylizacji. Ale uwaga! Tu także należy wpuszczać górę za paseczek skinny jeans. Inaczej ich wybór mijałby się z celem.

CHINOSY

Spodnie z prostymi, lecz luźnymi nogawkami i dopasowaną talią. Stały się popularne dopiero po drugiej wojnie światowej, gdy młodzi żołnierze wrócili z Filipin na uniwersytety. Dziś jednak panie również mogą sobie pozwolić na podobne stylizacje. Obcisła bądź nieco mniej zobowiązująca góra i – voila! – otrzymujemy idealne nawiązanie do złotych lat pięćdziesiątych.