Tommy Hilfiger – wysokiej jakości odzież dla wymagających

Nazwa marki Tommy Hilfiger pochodzi od imienia i nazwiska jej założyciela, który po emigracji z Irlandii do Stanów Zjednoczonych spełnił swoje marzenie o zostaniu projektantem mody. Firma Tommy Hilfiger jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku, znana ze swojej jakości i świetnego designu.

Odzież i akcesoria

tommy hilfigerMarka Tommy Hilfiger jest najbardziej znana z odzieży. Każda osoba, która szuka odpowiedniego ubioru znajdzie coś dla siebie. Producent tworzy ubrania w różnych krojach, na różne okazje i z różnych materiałów.
Producent znany jest głównie z:

  • wysokiej jakości T-shirtów
  • dresów
  • bluz
  • spodni
  • bielizny, przede wszystkim majtek, stringów, bokserek i skarpet.
  • akcesoriów: portfeli, pasków i torebek

Odzież Tommy Hilfiger jest wykonana z wysokiej klasy materiałów, miła w dotyku i komfortowa. Jakość użytych do produkcji materiałów gwarantuje zachowanie świetnego wyglądu ubrań po wielu praniach.

Jakość w odpowiedniej cenie

Mimo, że Tommy Hilfiger to marka kojarzona z segmentem premium, jej asortyment jest dostępny w atrakcyjnych cenach. Amerykańska marka gwarantuje świetną odzież na każdą okazję – trening, wieczorne wyjście, praca czy szkoła. Niezwykle szeroki asortyment, pozwala na dostosowanie ubioru do własnych preferencji i oczekiwań. Marka kojarzona jest ze stylem All-American, znanym i cenionym na całym świecie. Tommy Hilfiger oferuje klasyczny styl, świetną jakość i ma w sobie ducha Stanów Zjednoczonych.

Tommy Hilfiger – wysokiej jakości odzież dla wymagających
Przewiń na górę