zimowa stylizacja

Czapki i kominy damskie nie muszą być zimowym przymusem

Zima to  szczególny czas w roku, w którym to, jak jesteśmy ubrani, ma szczególne znaczenie. Gdy temperatury spadają poniżej zera, kluczowe okazują się ubrania ciepłe i wygodne. Te nie zawsze nam odpowiadają i możemy odnieść wrażenie, że nie pasują do naszych stylizacji. Jak przetrwać zimę i nie zatracić swojego oryginalnego stylu?

Przemyślany dobór nakrycia głowy to podstawa

Zakup czapek i kominów damskich nigdy nie należy do najłatwiejszych. Sklep My Basic oferuje się nam wiele różnych, kolorowych modeli, które nie pasują do każdego typu urody oraz kształtu twarzy. Istnieje kilka typów kształtu twarzy. Jedni mają je bardziej trójkątne, inni kwadratowe albo w kształcie serca. Odpowiednio dobrane do kształtu twarzy nakrycie głowy podkreśli i uwydatni jej rysy. Czasami nawet ukryje pewne drobne niedoskonałości. Nie ma potrzeby rezygnowania z nakrycia głowy, ponieważ dla każdego znajdzie się ta odpowiednia. Trzeba tylko dobrze poszukać.

Stylowa czapka wisienką na torcie

Twarzowe czapki damskie zmienią zimę o sto osiemdziesiąt stopni. Po pierwsze, dzięki nim będzie można przemierzać spore odległości w przyjemnym cieple. Przez niezakrytą niczym głowę, z organizmu ulatuje bardzo dużo ciepła. Porządna czapka potrafi zmienić odbiór zimy całkowicie. Po drugie, posiadając ładną czapkę, możemy urozmaicić swój styl. Ten stosunkowo nieduży kawałek materiału może okazać się swego rodzaju wisienką na torcie. Dlaczego więc nie spróbować?

O co zadbać przy wyborze nakrycia głowy?

Aby można było mówić o twarzowej czapce damskiej, dobrze jest zastanowić się nad swoją całą garderobą. Bezpiecznie jest przeanalizować swoje zimowe stylizacje pod względem kolorystycznym. W gruncie rzeczy chodzi o to, aby czapka i komin damski pasowały do reszty ubrań. To czynnik kluczowy, dzięki któremu mroźna zima będzie przyjemna nawet dla tych, którzy wolą opalać się na gorących, piaszczystych plażach Z ciepłą i ładną czapką czy kominem, śnieg może nawet będzie trochę przypominał piasek. Nie jest więc w dobrym guście lekceważyć ten użyteczny wynalazek.