Torebka pleciona – jak ją wybrać i do jakich stylizacji pasuje?

torebka pleciona

Torebki plecione cieszyły się zainteresowaniem kobiet zeszłego lata i nic nie zapowiada tego, aby miało się to w najbliższym czasie zmienić. Aby jednak można było cieszyć się atrakcyjnym i funkcjonalnym dodatkiem, trzeba starannie dokonać wyboru. Warto także mieć świadomość tego, z czym zestawiać plecioną torebkę, aby stworzyć ciekawą stylizację. 

Jaka powinna być torebka pleciona?

Torebki plecione dostępne w ofercie sklepów internetowych i stacjonarnych różnią się między sobą wyglądem. Dlatego też, wybierając je trzeba zwrócić uwagę na różne kryteria. Mowa tu przede wszystkim o: 

  • rozmiarze
  • kolorze
  • kształcie

To, jaka dokładnie będzie torba pleciona zależy zatem w dużej mierze od jej przyszłej właścicielki. Niektórym paniom podobają się torebki okrągłe, innym kwadratowe. Nie zabraknie także kobiet, które postawią na akcesorium o kształcie prostokąta.

pleciona torebka

Do jakich elementów garderoby pasować będzie pleciona torebka?

Torebka pleciona (https://yups.pl/pol_m_Akcesoria_Torebki_Torby-plecione-705.html) może zostać wykorzystana jako element wielu stylizacji. Doda im ona rustykalnego charakteru. Wydaje się, że dobrym pomysłem będzie zestawienie plecionej torebki z jeansowymi szortami i letnią, kwiecistą bluzką. Dzięki temu będzie można stworzyć niezwykle ciekawy, wakacyjny outfit. Dopełnieniem takiej stylizacji mogą być wygodne trampki. Równie dobrze można jednak pokusić się o połączenie plecionej torebki z sukienką bądź ze spódniczką. Będzie ona pasowała zarówno do luźnych, jak i tych nieco bardziej eleganckich elementów garderoby.

Torebka pleciona – jak ją wybrać i do jakich stylizacji pasuje?
Przewiń na górę