Baleriny na koturnie – buty na każdą okazję!

https://zapato.com.pl/balerinki-damskie-skorzane-na-koturnie

Balerinki to obuwie, które pokochały wszystkie panie. Przede wszystkim za to, że są niezwykle wygodne, a ponad to uniwersalne. Pasują do każdej stylizacji oraz do każdego stroju. Można wybierać w wielu modelach – baleriny sportowe, eleganckie i codzienne. Ale absolutnym hitem są baleriny na koturnie. Znacznie wygodniejsze niż szpilki, a przy tym bardzo eleganckie i podkreślające piękno kobiecych nóg.

Do czego można nosić baleriny na koturnie?


Jest to model butów, który pasuje do każdej stylizacji. Oczywiście można wybrać baleriny sportowe, które idealnie pasować będą do legginsów. Baleriny eleganckie to świetne uzupełnienie pięknej sukienki lub stroju do pracy biurowej. Baleriny wykonane z materiału natomiast noszone mogą być na co dzień, zarówno do strojów sportowych, jak również i eleganckich. Baleriny sprawdzają się super jako obuwie wiosenno-jesienne. Ale także w lecie wiele pań nie rezygnuje z balerinek na koturnie.

Jakie baleriny na koturnie są modne w tym sezonie?


Absolutnym hitem tego roku są baleriny sportowe. Wiele modeli przypomina wierzchnią stroną trampki lub tenisówki. Dodatkowo zdobione brokatem wywołują szał i zachwyt każdej pani. Białe, czarne, czerwone, niebieskie – każdy kolor jest modny i w każde połączenie kolorów także. Pomimo, że mają sportowy wygląd nadają się także do eleganckich stylizacji. Bo przede wszystkim w modzie chodzi o to, aby był luz. Dlatego połączenie balerinek na koturnie z elegancką sukienką nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ani szokiem stylizacyjnym.

Baleriny na koturnie – buty na każdą okazję!
Przewiń na górę