nowoczesna bluza damska dresowa długa

Jak zestawić modne bluzy dresowe damskie?

Modne bluzy dresowe damskie są bardzo uniwersalne, dzięki czemu można dzięki nim stworzyć naprawdę bardzo wiele ciekawych stylizacji. Nowoczesna bluza dresowa damska powinna znaleźć się w szafie każdej aktywnej kobiety. Oryginalne bluzy wbrew pozorom można połączyć nie tylko z odzieżą sportową, ale również ze zdecydowanie bardziej eleganckimi stylizacjami.

Jak stworzyć ciekawe stylizacje?

Na co dzień bluzy sportowe można zestawić ze spodniami dresowymi. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby rozejrzeć się za casualowymi jeansami. Do takich stylizacji można założyć wygodne buty sportowe, a w słoneczne dni czapkę z daszkiem. Bluza dresowa damska nie zawsze musi być w identycznym odcieniu jak pozostała odzież. W ostatnim czasie bardzo modne są zestawienia kontrastowe, dzięki którym można ożywić nawet najbardziej ponure stylizacje. Dla młodszych kobiet najlepszym wyborem są bluzy z napisami.

Oryginalne stylizacje

Kobiety bardzo chętnie łączą bluzy damskie ze spódnicami. Wybrać można oczywiście nie tylko spódnice dresowe, ale również bardziej eleganckie modele. W obecnym sezonie bardzo modne są spódnice ołówkowe. Dla nieco starszych kobiet zdecydowanie lepszym wyborem będą spódnice plisowane. Do takiego kompletu można założyć wygodne trampki albo ekstrawaganckie szpilki. Nie można zapominać także o dodatkach, które odgrywają bardzo ważną rolę. Mowa tutaj przede wszystkim o czapkach, okularach i eleganckiej torebce.

Jak połączyć bluzę z odzieżą wierzchnią?

Bluzy dresowe damskie bez problemu można połączyć również z odzieżą wierzchnią. Jeżeli chodzi o typowe stylizacje sportowe to zdecydowanie najlepszym wyborem są kurtki puchowe albo ponadczasowe bezrękawniki. W nieco chłodniejsze dni nic nie stoi na przeszkodzie, aby do bluzy założyć wełniany płaszcz albo żakiet. Bluzy damskie należy dopasować do pozostałej odzieży nie tylko pod kątem koloru, ale również kroju. Kobiety, które nie wiedzą jak zestawić bluzy dresowe z pozostałą odzieżą, mogą oczywiście skorzystać z fachowego doradztwa doświadczonego stylisty.