Seksowna bielizna – jak ją dobrać?

seksowna bielizna

W każdej kobiecej garderobie z pewnością znajduje się seksowna bielizna. Taka, która pozytywnie wpływa na pewność siebie oraz pozwala czuć się seksowną i atrakcyjną. Warto jednak pamiętać, że aby bielizna dobrze pełniła swoją funkcję, należy ją odpowiednio dobrać. Na co zwrócić uwagę wybierając seksowną bieliznę?

Różnorodność form i krojów – każda kobieta znajdzie coś dla siebie

W sklepach z bielizną można obecnie znaleźć produkty o przeróżnych krojach, wykonane z różnych materiałów, w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu, że wybór jest bardzo szeroki, każda kobieta, niezależnie od rozmiaru oraz upodobań estetycznych, będzie w stanie znaleźć bieliznę spełniającą jej oczekiwania. Wśród produktów bieliźnianych można wymienić m.in.:

  • różne rodzaje biustonoszy takie jak np. bez ramiączek, usztywniane, półusztywniane, bez fiszbin, koronkowe, gładkie,
  • majtki o różnych krojach, w tym stringi, szorty, figi, czy też majtki wyszczuplające,
  • body oraz gorsety,
  • akcesoria bieliźniane, do których należą m.in. wkładki do staników, pasy do pończoch, pończochy, ramiączka itd.

Seksowna bielizna w wielu sklepach stanowi oddzielną kategorię, w której również można znaleźć przeróżne modele produktów bieliźnianych. Czym się kierować, wybierając ten rodzaj bielizny?

seksowa bielizna

Kupowanie seksownej bielizny – co wziąć pod uwagę?

Pierwszą, najważniejszą rzeczą, o którą należy zadbać wybierając bieliznę, jest dopasowanie jej rozmiaru. Noszenie nieprawidłowo dobranej bielizny może powodować dyskomfort oraz poważniejsze problemy, takie jak np. łatwiejszy rozwój infekcji intymnych (przy noszeniu zbyt małych majtek), czy też odkształcenia piersi (w przypadku źle dobranych staników). Dlatego też, znalezienie odpowiedniego rozmiaru powinno być kluczowe. W tym miejscu warto przypomnieć, że w zależności od marki oraz modelu kupowanej bielizny, tabele rozmiarów mogą się od siebie różnić.

Kolejną kwestią jest wygoda i estetyka. Seksowna bielizna dostępna jest w takiej ilości wariantów, że każda kobieta z pewnością znajdzie model, odpowiadający jej potrzebom estetycznym. Koronki, ażury, usztywnienia, prześwity – to tylko część cech, które może mieć seksowna bielizna. Wybierając seksowną bieliznę, warto kupować produkty, które pozwalają czuć się piękną i seksowną. Decydując się na zakup np. seksownych stringów i koronkowego stanika, dobrze jest zastanowić się, czy nie warto ich połączyć z jakimiś akcesoriami, takimi jak pas do pończoch oraz pończochy, czy też samonośne kabaretki. Eksperymentowanie z tym, jakie produkty się przymierza, często pozwala odkryć, że seksowna bielizna naprawdę potrafi dodać pewności siebie. 

Seksowna bielizna – jak ją dobrać?
Przewiń na górę